Villa - Dębica
Dołączył/a: styczeń 2013
Brzostek
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nowy Ruud Gullit.
0
Las Palmas chyba jest liderem.
0
Barcelona, Atletico Madryd, Tottenham, Monaco. Grupa marzeń :P
0
Chyba nie zagra w LM skoro brał udział w eliminacjach, czyż nie ?
1
Pewnie Jerome Boateng albo przereklamowany Thiago Silva.
0
A prawy obrońca ?
3
Oby Turan odpalił i powracający Rafinha dodał w zespół coś od siebie. Szeroka kadra i brak kontuzji mogą być kluczowe w tej części sezonu.
4
Częste używanie czasu przeszłego, pobudziło we mnie uczucie tak, jakby osoby wypowiadały się o zmarłym. Nie wiem czy to zasługa mojej polonistki czy średniej aury na zewnątrz .
0
Wyłączył Neymara jak telewizor z kontaktu.
1
0
Valencia oraz Real Madryt. W EC również asystował mu Dani Alves.
0
0
Nie chodziło mi o to aby umniejszyć zasługi Daniego, chciałem jedynie zauważyć że gdyby rok temu udało mu sie coś ugrać na własnym podwórku to byłby bezapelacyjnie najlepszym prawym obrońcą w historii piłki nożnej :).
68
Najładniejszy obrazek gdy Messi przesunął Suareza na środek mistrzostwo Leo.
0
Brakuje mu Mistrzostwa Świata z reprą Brazylii.
8
Ciekawe ile meczy dostanie Isco, bo według mnie to na 2 mecze się nie kwalifikuje zrobił to z premedytacją i w bardzo newralgiczne miejsce dla piłkarza. W dodatku nawet nie przeprosił. Poza tematem bardzo dobry mecz sędziego.
0
Zobacz powtórkę gola Ardy w meczu z Chelsea (półfinał LM ).
0
Jednak Pogba jest bardziej techniczny jeśli chodzi o efektowne sztuczki oraz podania. Pragnę zauważyć że Paul ma ładne kopytko i wizję gry z przodu. Barca obecnie ma najlepszego defensywnego pomocnika jakim jest Busquets i wg mnie pomocnik typu Box to Box jakim jest Pogba byłbym tylko jego uzupełnieniem :)
0
Może dlatego ,że wtedy nasza obrona gra przeciwko silniejszym ekipom?
0
Żebyś wiedział że miałem. Wypadki chodzą po ludziach dlatego spinam się i będę się spinał jak ktoś nie wie co dla sportowca oznacza kontuzja tak poważna.
0
A byłeś w śród tych ,którzy mówili coś o zachowaniu Radji w stosunku do Rafinii? Ciekawe jak ty byś się czuł gdyby ktoś złamał ci nogę przez to ,że wkurzył się na sędziego. Jeśli nigdy nie miałeś tak poważnej kontuzji to radzę się o tym nie wypowiadać.
1
Co ten sędzia odpie.... To jest gwałt na przepisach gry w piłkę nożną.
0
Jasno na białym to tak ciężko odróżnić ,więc słabo widać trochę :)
0
Isco na poziomie płac Rafinhi i Bartry .
1
Osobiście widząc Neya w tej fryzurze przypominają mi się wielcy łysi Brazylijczycy w koszulkach Barcy :) Mam nadzieję że przyzwyczaję się do oglądania tego fryza i tej formy .
0
Neymar bądź faulowany dostań żółta kartkę :)
92
Dzisiaj dowiedziałem się ,że w Turcji największą obrazą dla wroga jest zdjęcie buta i rzucenie w niego. Teraz rozumiem w całości i wszystkich kontekstach zachowanie Ardy :)
0
Twoja wiedza na temat gry bramkarskiej jest tragedią.
0
Jeżeli Fifa zgodziłaby się na rejestrację Ardy to kibice Barcy dostaliby orga... a madrytyści mieli by podniesione ciśnienie na co najmniej tydzień i zwycięstwo w ew. klasyku
0
Puyol to wyjątek, jego charakter, oddanie, waleczność, poświęcenie sprawiały ,że jego gra była miła każdemu widzowi piłki kopanej.